Menu
Wydarzenia
Dodano: 2018-05-14

Tak na prawdę to jakie jest moje dziecko?

Dodano: 2018-04-19

Rozwój mowy u dziecka.

Dodano: 2018-02-09

Drogi Rodzicu, czy jesteś świadomy swego rodzicielstwa? 

Dodano: 2017-12-10

     Proces wychowania dziecka z pewnością nie należy do łatwych. Przynosi wiele radości i satysfakcji, ale również kłopotu, gdyż nie zawsze wiadomo w jakim kierunku podejmować działania wychowawcze tak, by przyniosły one później jak najlepszy efekt.

Dodano: 2017-01-31

 

Zimą wcale nie trzeba siedzieć w domu, nawet jeśli pogoda nie sprzyja zabawom na dworze. Nie wiesz już jak zorganizować dziecku czas? Podpowiemy ci sposoby na wesołe i ciekawe spędzenie zimowych miesięcy. Zobaczysz – dzieci będą zachwycone!

Za oknem mróz i śnieg na zmianę z błotnistą chlapą. Jeszcze niedawno cieszyłaś się z nadejścia zimy, bo to taka malownicza i sprzyjająca rodzinnym spotkaniom pora roku. Ale teraz wszystko to, co urokliwe, zaczyna doskwierać. Brakuje ci już pewnie pomysłów, jak uatrakcyjnić dzieciom krótkie dni. Tutaj znajdziesz coś dla całej, zmęczonej zimą rodziny. Będzie okazja do zabawy, wysiłku, a nawet nauki.

 

 

Dodano: 2016-04-27

Okres przedszkolny uznawany jest przez pedagogów za wiek zabawy, gdyż zabawa jest główną i naturalną formą działalności dziecka w tym  czasie. Może przybierać ona różne formy, od najprostszych manipulacji po skomplikowane zabawy w role. W trakcie zabawy możemy poznać dziecko, jego sposób myślenia, mowę, poziom uspołecznienia oraz stopień samodzielności w rozwiązywaniu problemów. W zabawie znajduje odbicie wewnętrzny świat wartości dziecka, jego potrzeby, uczucia i wiedza o otaczającym go świecie.

Strefa rodziców
Wprowadź dane, aby zobaczyć zdjęcia.
Wydarzenia i aktualności
Słowo bł. Edmunda....

Rano zesłał mi Pan Bóg

ubogiego podróżnego chłopaczka.

Jego dola tułania się

do żywego mię przejęła (...)