Dodano: 2019-03-14

Dodano: 2019-03-06

Dodano: 2019-02-26

Informujemy, że od przyszłego tygodnia (tj. od 4 marca 2019) zajęcia taneczne zostaną przesunięte z poniedziałku na wtorek. Godziny zajęć pozostają niezmienne (godzinny rozkład zajęć znajduje się tutaj).

Dodano: 2018-12-07

Informujemy, że w drugim tygodniu ferii zimowych, czyli od 18 do 22 lutego 2019 roku, przedszkole będzie nieczynne.

Dodano: 2018-11-14

Przypominamy o uroczystej Akademii o godzinie 15:30.

Dodano: 2018-11-09

Drodzy Rodzice,

Zaproszamy do wzięcia udziału w internetowym spotkaniu dla rodziców dzieci 1-10 lat pt. “Jak kochać i wymagać?”.

Bartosz Nosiadek poruszy na nim kilka istotnych kwestii, m.in. ta, która wydaje się być najbardziej pilna dla młodego pokolenia: młodzi, a media (komputer, telefon, TV).

Z webinaru dowiesz się:
1. Co jest kluczowym czynnikiem wpływającym na posłuszeństwo dzieci?
2. Jak połączyć łagodne podejście z wyciąganiem konsekwencji?
3. Jak w praktyczny sposób ograniczyć ilość godzin spędzanych przez dzieci przed ekranem?

Jeśli chcesz otrzymać przypomnienie na godzinę przed spotkaniem, to zapisz się tutaj: www.wlasciwytor.pl/webinar

Wejście do pokoju konferencyjnego “Jak kochać i wymagać?”:

Webinar jest otwarty dla wszystkich i odbędzie się 12 listopada o godzinie 20:00. Dostęp jak zawsze - z dowolnego miejsca na świecie . Z tym, że druga część spotkania będzie tylko dla uczestników Akademii Właściwy Tor.

Strefa rodziców
Wprowadź dane, aby zobaczyć zdjęcia.
Wydarzenia i aktualności
Słowo bł. Edmunda....