Dodano: 2018-11-09

Drodzy Rodzice,

Zaproszamy do wzięcia udziału w internetowym spotkaniu dla rodziców dzieci 1-10 lat pt. “Jak kochać i wymagać?”.

Bartosz Nosiadek poruszy na nim kilka istotnych kwestii, m.in. ta, która wydaje się być najbardziej pilna dla młodego pokolenia: młodzi, a media (komputer, telefon, TV).

Z webinaru dowiesz się:
1. Co jest kluczowym czynnikiem wpływającym na posłuszeństwo dzieci?
2. Jak połączyć łagodne podejście z wyciąganiem konsekwencji?
3. Jak w praktyczny sposób ograniczyć ilość godzin spędzanych przez dzieci przed ekranem?

Jeśli chcesz otrzymać przypomnienie na godzinę przed spotkaniem, to zapisz się tutaj: www.wlasciwytor.pl/webinar

Wejście do pokoju konferencyjnego “Jak kochać i wymagać?”:

Webinar jest otwarty dla wszystkich i odbędzie się 12 listopada o godzinie 20:00. Dostęp jak zawsze - z dowolnego miejsca na świecie . Z tym, że druga część spotkania będzie tylko dla uczestników Akademii Właściwy Tor.

Dodano: 2018-05-14

Tak na prawdę to jakie jest moje dziecko?

Dodano: 2018-04-19

Rozwój mowy u dziecka.

Dodano: 2018-03-08

Drodzy Rodzice,

Prosimy, aby nie kupować dzieciom do przedszkola sandałów piankowych typu Crocs. Rodziców dzieci, które w przedszkolu chodzą w takich sandałach prosimy o wymianę tego obuwia
na inne, dobrze trzymajace nogę i zapewniające bezpieczeństwo podczas chodzenia.

Dodano: 2018-02-09

Drogi Rodzicu, czy jesteś świadomy swego rodzicielstwa?

Dodano: 2017-12-10

Proces wychowania dziecka z pewnością nie należy do łatwych. Przynosi wiele radości i satysfakcji, ale również kłopotu, gdyż nie zawsze wiadomo w jakim kierunku podejmować działania wychowawcze tak, by przyniosły one później jak najlepszy efekt.

Strefa rodziców
Wprowadź dane, aby zobaczyć zdjęcia.
Wydarzenia i aktualności
Słowo bł. Edmunda....